Czartery

Każdy kto miał okazję pływać jachtem wie jaką swobodę daje taka forma podróży, pozwalając na odwiedzenie tych wszystkich wyjątkowych wysp, zatoczek, plaż oraz wielu niedostępnych w żaden inny sposób zakątków. Regiony, w których organizujemy czartery i rejsy to idealne miejsca na tego typu wypoczynek.


Czartery Chorwacja
Błękitne morze, bajkowe krajobrazy i urocze zakątki rozrzucone na setkach wysepek, a także niezwykły klimat portowych miasteczek i restauracji - to wszystko sprawia, że Chorwacja jest jednym z najchętniej wybieranych, przez żeglarzy kierunków. A okolice Zadaru są kwintesencją tego klimatu, dlatego na bazę wybraliśmy marinę w Sukosanie, położoną nieopodal tego pięknego miasta.

Sprawdź terminarz i cennik czarterów - otwórz plik pdf.


Czartery Grecja
Zwiedzanie tak niezwykłego kraju jak Grecja jest wyjątkowym przeżyciem samo w sobie. Miejsce, które jest kolebką współczesnej cywilizacji, gdzie powstały podwaliny współczesnej kultury i sztuki dziś też może inspirować. Ślady bogatej historii znajdują się tutaj niemal na każdym kroku. Rozrzucone po morzach Jońskim, Egejskim i Śródziemnym uwodzą, nie tylko pomnikami historii ale też obecnym dzisiaj klimatem portowych miasteczek oraz urokiem nadmorskiej przyrody. Być może te, trudno dostępne w inny sposób, walory Grecji są najlepszym powodem by wybrać się na jej zwiedzanie jachtem. A może lepszym okaże się przygoda jaką stanowi ten sposób podróżowania. Jesteśmy w Grecji od 2010 roku, polecamy!


Zapytaj o czarter wysyłając e-mail: office@yachttours.pl, bądź dzwoniąc: +48 605 212 202, +48 510 012 013.